MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Spjälstolar 13342057
nr 1334 2057
Spjälstolar
8st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:54:09
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)